Ukázky instalací

Rezidenční aplikace

Chodby a spojovací místnosti

Rezidenční použití - Chodby a spojovací místnosti

Absence denního světla je běžným nedostatkem nových i stávajících staveb. S pomocí světlovodů Solatube® dokážeme bez větších stavebních zásahů osvětlit prostory v jakékoliv části objektu. Nejčastějším prostorem, který trpí nedostatkem denního světla, jsou komunikační kanály uprostřed stavební dispozice. V této realizaci ukazujeme jak jednoduché je prosvětlit chodbu krásným denním světlem, které Vám zaručí celoroční denní osvětlení. Počet jednotek určíme tak, aby byl výsledek celistvý.

Rezidenční použití - Schodiště

Schodiště

Máte temné schodiště? Schodiště používáte každý den a pokud je bez přísunu denního světla tak Vás to donutí neustále užívat umělé osvětlení. Instalace světlovodu je jediným řešením jak schodišťový prostor osvětlit zdravým denním světlem. Jednoduchou instalací světlovodu Solatube® se zbavíte zbytečných nákladům za elektřinu a můžete optimalizovat svoje účty za energie. Volbou vhodného modelu Solatube® zajistíme komfortní množství denního světla, které komunikačním potřebám naplno vyhoví.

Koupelny

Rezidenční použití - Koupelny

Koupelna je jedním z prostor kde vyžadujeme vyšší hladinu osvětlenosti. Technické možnosti světlovodu Solatube® Vám pomohou zvolit takovou pozici, aby poskytované světlo nejvíce vyhovovalo Vaším potřebám. Solatube® lze umístit pro osvětlení určité části nebo ke komplexnímu osvitu celých prostor. Jisté je to, že při pobytu před zrcadlem nebo při relaxaci ve vaně Vás nebudou bolet oči a naplno si užijete benefity denního světla.


Rezidenční použití - Obývací části

Obývací části

Chybí Vám denní světlo v obýváku? Obývací prostor je místo kde se schází celá rodina a relaxuje popřípadě se věnuje zábavě. Hodiny strávené pobytem v šerém prostředí můžou mít negativní vliv nejen na Váš zrak ale i na celkové psychické zdraví. Světlovody Solatube° Vám poskytnou unikátní možnost jak přeměnit temné a pochmurné prostory v rozzářené místo kde je radostí scházet se a pobývat.

Jídelny a kuchyně

Rezidenční použití - Jídelny a kuchyně

Kuchyň a jídelna jsou ideálním adeptem na místo, které si zaslouží vyšší světelný komfort nežli jen osvětlení zářivkou. Hodiny strávené při každodenních přípravách pokrmů Vás stojí mnoho spotřebované elektrické energie a rozhodně Vám Vaše tělo nepoděkuje ani za neustálý pobyt pod zářivkou. Použitím světlovodu Solatube® docílíte toho, že pro svou práci budete mít dostatek zdravého denního světla a také výrazně ulehčíte své peněžence i zrakovému ústrojí.